Tuesday, 31 January , 2023
امروز : سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ - 10 رجب 1444
شناسه خبر : 5426
  پرینتخانه » آخرین اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۱ | | ارسال توسط :

دوومیدانی لرستان را بین المللی می کنیم/ مساله بیمه و حقوق مربیان استان را پیگیری خواهیم کرد/خرم آباد در سال آینده میزبان مسابقات آسیایی خواهد بود

سیاوش سپهوند گفت:در چهارسال آینده قطعا ده مربی مرد و زن استان را بیمه خواهیم نمود تا با دریافت حقوق ثابت بتوانند در پرورش ورزشکاران موثرتر از گذشته گام بردارند.
دوومیدانی لرستان را بین المللی می کنیم/ مساله بیمه و حقوق مربیان استان را پیگیری خواهیم کرد/خرم آباد در سال آینده میزبان مسابقات آسیایی خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری دریای فرهنگ سیاوش سپهوند مسئول‌کمیته‌استعداد یابی‌و رده‌های‌سنی پایه‌ فدراسیون دو‌‌ و‌‌ میدانی کشوردر نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در چهارسالی که گذشت اتفاقات مثبتی برای دوومیدانی استان لرستان رخ داده است ، تیم های دوومیدانی استان درلیگ برتر در میان چهارتیم برتر بوده اند و دو سال تیم بزرگسالان ما قهرمان شده است و تیم بانوان لرستان نیز به مقام نایب قهرمانی رسید.

وی افزود:در مسیر این قهرمانی ها ما موفق به انتخاب ورزشکاران المپیکی شدیم و در جهت تقویت باشگاههایمان بازیکنان خارجی خوبی جذب نمودیم.

سپهوند با تاکید بر اهمیت ورزش بانوان از جذب یک بازیکن خارجی کنیایی برای تیم بانوان استان خبر داد و تصریح کرد:این اتفاق اولین بار در استان افتاده است و می توان این نوید را داد که حضور این بانوی ورزشکار خارجی می تواند در تقویت و آموزش بانوان دوومیدانی کار لرستان نقش موثری داشته باشد.

وی یاداور شد:در ابتدای سال ۱۴۰۱ برای اولین بار از بعد از انقلاب در رده بزرگسالان به مقام قهرمانی رسیدیم اتفاقی که شاید به سختی رخ دهد و لرستان به لطف همت ورزشکارانش موفق به کسب این افتخار شد.

مسئول‌کمیته‌استعداد یابی‌و رده‌های‌سنی پایه‌فدراسیون دو‌‌ و‌‌ میدانی به عنوان یکی از کاندیداهای مجمع انتخاباتی دوومیدانی استان در دوره جدید افزود: من امیدوارم با کسب رای مجمع بتوانم در چهارسال پیش رو اهداف مدنظرمان را اجرایی نماییم ، اتفاقی که نیازمند حمایت همه دلسوزان ورزش استان است .

وی طرح «من پیروز هستم» را از طرح های خوبی دانست که قرار است با همکاری محیط زیست کشور و وزارت اموزش و پرورش و توسط فدراسیون دو ومیدانی به اجرا گذاشته شود و افزود: با این طرح قصد داریم سریع ترین دوندگان را در مدارس کشف کنیم و در مسیر پرورش انان برنامه ریزی نماییم.

سیاوش سپهوند سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد از برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات در همه رده های سنی خبر داد و افزود: ما اهداف بزرگی برای اینده در نظر داریم و ضمانت اجرایی شدن وعده هایم عملکرد چهارسال قبل بنده است ، همانطور که وعده حضور ورزشکار خارجی ، قهرمانی تیم های استان در کشور نیز به درستی محقق شد.

وی از برنامه های آینده هیات استان را تعیین تکلیف سالن سرپوشیده شهید کریمی دانست و تصریح کرد: این ورزشگاه متاسفانه به دلیل غفلت درساخت ان در گذشته بدون استفاده مانده است و امروز به کمک مدیریت ورزش استان و شخص آقای قیاسیان به دنبال رفع این مشکلات هستیم که جا دارد از تلاش های مدیرکل ورزش و جوانان استان بابت این پیگیری ها قدردانی نمایم.

سپهوند با تاکید براینکه فدراسیون دوومیدانی بدون عملکرد هیات های استان ها هرگز نمی تواند موفق باشد افزود: این هیات ها هستند که برای فدراسیون، ورزشکار کشف می کنند و بدون شک هیچ هیات استانی نیز بدون حمایت هیات های شهرستانی نمی تواند در این مسیر پیشرفتی داشته باشد و هیات دوومیدانی استان لرستان با اعتقاد به همین اصل امروز بیشترین توجه را به هیات های شهرستانی دارد.

وی تصریح کرد:اصلی ترین برنامه من در اینده توزیع عادلانه همه امکانات در سطح استان است و اعتقاد ندارم که باید بر مرکز استان متمرکز شد و در مسیر کشف و پرورش استعدادها باید در دل شهرستانها حضور پیدا نمود.

سپهوند از برنامه ریزی برای تجهیز سالن بدن سازی این هیات خبر دادو افزود: ۲۰۰ میلیون تومان وسایل تخصصی برای این سالن توسط اسپانسر تهیه خواهد شد تا بتوان ورزشکارانمان در اینده از این سالن مجهز استفاده داشته باشند.

مسئول‌کمیته‌استعداد یابی‌و رده‌های‌سنی پایه‌فدراسیون دو‌‌ و‌‌ میدانی و رئیس سابق هیات دوومیدانی استان لرستان با اشاره به حضور چهار تیم استان در لیگ برتر تصریح کرد:باید برنامه ریزی داشته باشیم که این چهار تیم در لیگ برتر بمانند و این کار نیازمند اقدامات با برنامه از همین امروز است که بی شک حضور چهره های ارزشمندی چون دکتر رحمتی و ایرج سپهوند در این راه برای رسیدن به اهدافمان موثر خواهد بود.

وی مهمترین شعار خود را بین المللی نمودن دوومیدانی لرستان دانست و افزود: این شعار به معنای بین المللی نمودن دوومیدانی لرستان از همه جهات است، از لحاظ مربی، امکانات، ورزشکاران و برگزاری مسابقات است که در همین جهت امروز شاهد حضور سه مربی خارجی پایه در سطح کشور است که همین مربیان در لرستان به اموزش مربیان پایه استان خواهند پرداخت.

سپهوند از حضور یک اسپانسر برای تجهیز و نگهداری سالن سرپوشیده خرم اباد بعد از رفع نواقص سالن خبر دادو تصریح کرد: این سالن بدون شک می تواند در بحث میزبانی ها به لرستان کمک کند اتفاقی که پیش تر می توانست جهت میزبانی مسابقات اسیایی داخل سالن رخ دهد و نقص ورزشگاه مانع آن شد و امروز به دنبال این هستیم تا مسابقات چهارجانبه اسیایی را در خرم آباد میزبانی کنیم و بنده این قول را می دهم که در سال اینده شاهد این اتفاق خواهید بود.

مسئول‌کمیته‌استعداد یابی‌و رده‌های‌سنی پایه‌فدراسیون دو‌‌ و‌‌ میدانی با مهم دانستن مساله اموزش و ساماندهی وضعیت مربیان افزود: در چهارسال آینده قطعا ده مربی مرد و زن استان را بیمه خواهیم نمود تا با دریافت حقوق ثابت بتوانند در پرورش ورزشکاران موثرتر از گذشته گام بردارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.